BAES Auto elektro servis, Vídeňská 95/115, 619 00 Brno - Dolní Heršpice. Telefon: 543 248 457

×
 x 

košík je prázdný
Košíkkošík je prázdný

SORTIMENT ESHOPU

PDFTisk

Alternátor 12V 125A Opel Vivaro, Renault Master

Alternátor 12V 125A, Opel Vivaro,Renault Master.
Katalogové číslo: 112471.
Dostupnost: SKLADEM.
Array
5361,51 Kč
Popis

Alternátor opel - movano, vivaro , renault - espace, laguna, master, megane, thalia, trafic , nissan - interstar, primastar , volvo - s40, v40

Alternátor bez řemenice

Možná záměna alternátoru CA1627IR 12V 125A:

Cargo
112471
Hc parts CA1627IR
Valeo 437208
Delco DRA3918
Delco DRA4194
Elstock 28-3891
Elstock 28-4633
Hella 8EL737902-001
Iskra IA1418
Lucas LRA01990
Nissan 23100-00Q0A
Nissan 23100-00QAK
Nissan 23100-00QAM
Opel 4403540
Opel 4411316
Opel 4430591
Opel 9111540
Opel 93160665
Opel 93161425
Opel 93198179
Renault 7700426849
Renault 7711134316
Renault 8200162474
Renault 8200495302
Renault 8200538407
Renault 8200690190
Valeo  2542272
Valeo 2542272A
Valeo 2542272B
Valeo 2542272C
Valeo 2542272E
Valeo 2542470D
Valeo 2542470G
Valeo 439292
Valeo  2542653
Valeo 2542653A
Valeo 2542653D
Valeo  2543339
Valeo  2543384
Valeo  2543558
Valeo  2543639
Valeo  SG12B017
Valeo  SG12B038
Valeo SG12B071
Valeo  SG12B096
Valeo  SG12B110
Valeo  SG12B123
Volvo 8251641
Volvo  8253785
Volvo  8602279
Volvo 8602806

Pokud máte váš alternátor vadný a nejste si jisti,zda je výhodnější koupit nový,nebo si nechat opravit originál,doručte ho k nám!

My Vám alternátor rozděláme,určíme závadu,oceníme a kontaktujeme Vás s cenou opravy.Vy se pak můžete v klidu rozhodnout,zda je výhodnější alternátor opravit,nebo koupit nový.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.