BAES Auto elektro servis, Vídeňská 95/115, 619 00 Brno - Dolní Heršpice. Telefon: 543 248 457

×
 x 

košík je prázdný
Košíkkošík je prázdný

SORTIMENT ESHOPU

ca1761-+1_220x2204
PDFTisk

Alternátor 12V 150A Citroen C4,C5,Peugeot 206, 307

Alternátor 12V 150A, Citroen C4,C5;Peugeot 206,307.
Katalogové číslo: 113640.
Dostupnost: SKLADEM.

9141,55 Kč
Popis

Alternátor Citroen - berlingo 1,6 , C2 1,4 , c3 1,4 1,6 , c4 1,6 2,0 , c5 1,6 2,0 2,2 , c8 2,0 2,2 , jumper 2,0 2,2 , xsara 1,6 ; peugeot - 206 1,6 2,0 , 307 1,6 2,0 , 407 1,6 2,0 , boxer 2,0 2,2 , expert 1,6 2,0 , partner 1,6

Alternátor bez řemenice

Možná záměna alternátoru CA1761IR 12V 150A:

 

Bosch 
0124525035
Cargo 113640
Hc parts CA1761IR
Delco DRA4114
Delco DRA4128
Elstock 28-4700
Elstock 28-4788
Fiat 71732307
Fiat 71733552
Hella 8EL738144-001
Iskra IA1430
Lucas LEA0493
Lucas LRA02226
Lucas LRA02300
Peugeot 5,70E+04
Peugeot 5,70E+05
Peugeot 5,70E+06
Peugeot 5705AR
Peugeot 5705AS
Peugeot 5705EX
Peugeot 5705EY
Peugeot 5705NH
Peugeot 9644037180
Peugeot 9644103580
Peugeot 9646065480
Peugeot 9646321780
Peugeot 9646321880
Peugeot 9650358580
Valeo 437407
Valeo 437458
Valeo 437471
Valeo 439493
Valeo 439502
Valeo  2542615
Valeo  2542619
Valeo  2542693
Valeo  2542725
Valeo  2542726
Valeo  2542832
Valeo  2542924
Valeo  2542924A
Valeo  2543526
Valeo  2543526A
Valeo  A14VI48
Valeo  A14VI49
Valeo  SG15S024
Valeo  SG15S025
Valeo  TG15C020
Valeo  TG15C028
Valeo  TG15C053
Valeo  TG15C118
Woodauto ALT14159

Pokud máte váš alternátor vadný a nejste si jisti,zda je výhodnější koupit nový,nebo si nechat opravit originál,doručte ho k nám!

My Vám alternátor rozděláme,určíme závadu,oceníme a kontaktujeme Vás s cenou opravy.Vy se pak můžete v klidu rozhodnout,zda je výhodnější alternátor opravit,nebo koupit nový.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.