BAES Auto elektro servis, Vídeňská 95/115, 619 00 Brno - Dolní Heršpice. Telefon: 543 248 457

×
 x 

košík je prázdný
Košíkkošík je prázdný

SORTIMENT ESHOPU

Alternátor 12V 75A Fiat Punto,Panda,Grande PuntoAlternátor 12V 75A Fiat Punto,Panda,Grande Punto
Alternátor 12V 75A Fiat Punto,Panda,Grande Punto
Alternátor 12V 75A Fiat Punto,Panda,Grande Punto
PDFTisk

Alternátor 12V 75A Fiat Punto,Panda,Grande Punto

Alternátor 12V 75A, Fiat-Punto,Panda,Grande Punto. Katalogové číslo: 113535. Dostupnost: SKLADEM.

5989,50 Kč
Popis

Alternátor Fiat - Albea 1,2 , Bravo 1,2 1,4 , Grande Punto 1,2 1,4 , Idea 1,2 1,4 , Panda 1,1 1,2 1,4 , Punto 1,2 1,4 , Stilo 1,2 1,4.

Možná záměna alternátoru CA1766IR 12V 75A:

Hc parts
CA1742IR
Hc parts CA1766IR
Magneti marelli  63321718
Magneti marelli  63321765
Magneti marelli  63377013
Cargo 113535
Delco DRA0007
Delco DRA0113
Denso  102211-8230
Denso  102211-8430
Denso 102211-8431
Denso  102211-8440
Denso  102211-8450
Denso  102211-8470
Denso DAN517
Denso DAN519
Denso DAN591
Denso DAN596
Elstock 28-4746
Elstock 28-4889
Elstock 28-4917
Fiat 46542889
Fiat 46554404
Fiat 46748357
Fiat 46843091
Fiat 51709131
Fiat 51709133
Fiat 51714791
Fiat 51714794
Fiat 51859037
Ford  1535437
Ford 9S5110346BA
Hella 8EL738099-001
Hella 8EL738161-001
Lucas LRA02266
Lucas LRA02545
Lucas LRA02800
Magneti marelli  63321775
Magneti marelli  63377006
Magneti marelli  63377008
Magneti marelli  633770013
Magneti marelli  63377002010
Magneti marelli 63377006010
Magneti marelli  63377008010
Magneti marelli 63377013010
Woodauto ALT12071

Pokud máte váš alternátor vadný a nejste si jisti,zda je výhodnější koupit nový,nebo si nechat opravit originál,doručte ho k nám!

My Vám alternátor rozděláme,určíme závadu,oceníme a kontaktujeme Vás s cenou opravy.Vy se pak můžete v klidu rozhodnout,zda je výhodnější alternátor opravit,nebo koupit nový.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.