BAES Auto elektro servis, Vídeňská 95/115, 619 00 Brno - Dolní Heršpice. Telefon: 543 248 457

×
 x 

košík je prázdný
Košíkkošík je prázdný

SORTIMENT ESHOPU

Alternátor 9516661 Magneton 14V 70A Alternátor 9516661 Magneton 14V 70A
PDFTisk

Alternátor 14V 70A 9561 661

Alternátor 9516661 Magneton 14V 70A Škoda Felicia.
Katalogové číslo: 110622.
Dostupnost: Na dotaz.

2664,00 Kč
48h.gif
Popis

Alternátor Magneton 9516 661 použit ve vozidlech ŠKODA - Favorit, Felicia, Forman 1,3

Možné zaměnit alternátor 9516 661 za:

MAGNETON 443113516630
MAGNETON 443113516631
MAGNETON 443113516632
MAGNETON 443113516660
MAGNETON 443113516661 
MAGNETON 443113516750
MAGNETON 443113516751
MAGNETON 443113516662
MAGNETON 9516662

MAGNETON 9516660
VW 047903015K
VW 047903015J
BOSCH 0986036961
LUCAS LRA00567
LUCAS LRA567
LUCAS LRB00347
LUCAS LRB00348
LUCAS LRB347
LUCAS LRB348

 

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.