BAES Auto elektro servis, Vídeňská 95/115, 619 00 Brno - Dolní Heršpice. Telefon: 543 248 457

×
 x 

košík je prázdný
Košíkkošík je prázdný

SORTIMENT ESHOPU

1417933_220x220
PDFTisk

Startér 12V 1,1kW Opel Astra G,H,Vectra C,Zafira,Combo,Corsa C,Meriva 1,2-1,8

Startér 12V 1,1kW Opel Astra G,H, Vectra C, Zafira, Combo, Corsa, Meriva.Katalogové číslo: 111123.
Dostupnost: SKLADEM.

2605,13 Kč
Popis

Startér Opel - Agila, Astra G, H, Combo, Corsa B, C, D, Meriva, Signum, Tigra, Vectra C, Zafira

Možná náhrada za startér CS1257

Cargo
111123
Hc parts CS1257
Bosch  0001107401
Bosch  0001107402
Bosch  0001107404
Bosch  0001107405
Bosch 0001107408
Bosch  0001107409
Bosch 0001107435
Bosch  0001107436
Delco DRS3835
Delco DRS3836
Delco DRS3836N
Delco DRS3836
Delco DRS3837N
Fiat 71739864
Hella 8EA737988-001
Hitachi  S114-907
Iskra IS1265
Lucas LRS02115
Lucas LRT00175
Opel 6202013
Opel 6202016
Opel 6202020
Opel 6202061
Opel 6202064
Opel 6202072
Opel 6202077
Opel 6202079
Opel 6202088
Opel 9115197
Opel 9199321
Opel 24436877
Opel 55351608
Opel 55556130
Opel 93171936
Opel 93171950
Opel 93171950
Opel 93176051
Opel 93178167
Opel 93184533
Opel 93184535
Valeo 432632
Valeo 455699
Volvo 24437136

Pokud máte váš startér vadný a nejste si jisti, zda je výhodnější koupit nový nebo si nechat opravit originál, doručte ho k nám!

My Vám startér rozděláme, určíme závadu, oceníme a kontaktujeme Vás s cenou opravy. Vy se pak můžete v klidu rozhodnout, zda je výhodnější startér opravit nebo koupit nový.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.