BAES Auto elektro servis, Vídeňská 95/115, 619 00 Brno - Dolní Heršpice. Telefon: 543 248 457

×
 x 

košík je prázdný
Košíkkošík je prázdný

SORTIMENT ESHOPU

cs1342a_220x220_220x220
PDFTisk

Startér 12V 1,7kW Citroen Berlingo, Jumper, Fiat Ducato, Peugeot Boxer - 11zubů

Startér 12V 1,7kW Citroen Berlingo, Jumper, Fiat Ducato, Peugeot Boxer - 11zubů Katalogové číslo: 111070.
Dostupnost: SKLADEM.

3932,50 Kč
Popis

Startér Citroen - Berlingo 1,6 1,9, C4 1,8 2,0, C5 2,0, C8 2,0, Evasion 2,0, Jumper 1,9 2,0, Jumpy 1,9, Visa 1,7D, Xantia 1,9 2,0, XM 2,1, Xsara 1,8 1,9 2,0, ZX 1,9 ; Fiat - Ducato 1,9 2,0, Scudo 1,9 2,0, Ulysse 2,0 ; Peugeot - 206, 306, 307, 4007, 405, 406, 407, 605, 607, 806, 807, Boxer, Exper, Partner.

Varianta Mitsubishi

Možná náhrada za startér CS594

Cargo
111070
Hc parts CS1177
Hc parts CS594
Bosch  0001108183
Bosch  0001108400
Bosch  0001109026
Delco DRS3115
Delco DRS3117
Delco DRS3617
Delco DRS3618
Delco DRS8310
Delco DRS8310N
Elstock 25-2017
Elstock 25-2031
Elstock 25-3084
Fiat 71716562
Fiat 71716563
Fiat 71716564
Fiat 71716565
Fiat 71719595
Fiat 71719600
Fiat 71719601
Fiat 71719604
Fiat 71719608
Fiat 71719609
Fiat 71728811
Fiat 71782363
Fiat 1342792080
Fiat 9624291480
Fiat 9625382680
Hella 8EA726218-001
Hella 8EA737751-001
Hyundai / kia  36100-29000
Iskra 11.130.716
Iskra 11.131.232
Iskra AZE2151
Iskra IS1075
Iveco 1320921080
Iveco 1332419080
Lucas LRS00751
Lucas LRS01579
Lucas LRS02100
Mitsubishi  1810A101
Mitsubishi  M0T20871
Mitsubishi  M0T20871ZE
Mitsubishi  M0T86081
Mitsubishi  M1T80081
Mitsubishi  M1T80082
Mitsubishi  M1T80381
Mitsubishi  M1T80481
Mitsubishi  M1T90281
Peugeot 5802CP
Peugeot 5802CY
Peugeot 5802EQ
Peugeot 5802M3
Peugeot 5802M4
Peugeot 5802M7
Peugeot 5802S3
Peugeot 5802V5
Peugeot 5802V6
Peugeot 5802W4
Peugeot 5802W9
Peugeot 96054384
Peugeot 9603503580
Peugeot 9625382780
Peugeot 9648111680
Peugeot 9656262780
Peugeot 9656299480
Valeo 433324
Valeo 438030
Valeo 438068
Valeo 438069
Valeo 455514
Valeo 455691
Valeo 455749
Valeo 455928
Valeo 455929
Valeo  D7R12
Valeo  D7R127
Valeo D7R2
Valeo  D7R20
Valeo  D7R24
Valeo  D7R26
Valeo  D7R27
Valeo  D7R32
Valeo  D7R4
Valeo  D7R8
Valeo  D7R9
Valeo ND138
Valeo ND204
Valeo VS283
Valeo VS285

 

Pokud máte váš startér vadný a nejste si jisti, zda je výhodnější koupit nový nebo si nechat opravit originál, doručte ho k nám!

My Vám startér rozděláme, určíme závadu, oceníme a kontaktujeme Vás s cenou opravy. Vy se pak můžete v klidu rozhodnout, zda je výhodnější startér opravit nebo koupit nový.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.