BAES Auto elektro servis, Vídeňská 95/115, 619 00 Brno - Dolní Heršpice. Telefon: 543 248 457

×
 x 

košík je prázdný
Košíkkošík je prázdný

SORTIMENT ESHOPU

testtest
PDFTisk

Startér 24V 4,0kW AZJ3131

Startér 24V 4,0kW IVECO.
Katalogové číslo: 11.130.490.
Dostupnost: SKLADEM.

7573,00 Kč
Popis

Startér letrika (iskra) AZJ3131, IS0490

Možná záměna startéru

BOSCH 0001360063
BOSCH 0001368020
BOSCH 0986011330
BOSCH 0986011331
EFEL 11430
FIAT 4706008
FIAT 4716026
FIAT 4716062
FIAT 4737756
FIAT 4755111
FIAT 4807379
FIAT 77050262
FIAT 77050562
HELLA 8EA 726 142-001
HELLA CS 394
LESTER 18033
LESTER 18093
LUCAS LRS00841
MAGNETI MARELLI 302 810 20
MAGNETI MARELLI 632 167 40
MAGNETI MARELLI 632 167 41
MAGNETI MARELLI 9432 522 28
MAGNETI MARELLI MSN 521
MAGNETI MARELLI MT 67 C
MAGNETI MARELLI MT 67 CA
MAGNETI MARELLI MT 67 CB
PRESTOLITE 859542
VALEO 455 518

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.