Your cart item 0
Total : 0,00 Kč
Košík je prázdný.
Product Aktualizovat

PRODEJ NOVÝCH A REPASOVANÝCH ALTERNÁTORŮ, OPRAVY ALTERNÁTORŮ

Autoelektroservis BAES Brno a Židlochovice nabízí:

NOVÉ ALTERNÁTORY

V sekci Alternátory v našem eshopu BAES Brno najdete nové alternátory značek Bosch, Cargo, Denso, Ford, Iskra, Lucas, Magneti Marelli, Remi (Delco), Valeo a další značkové alternátory. Pokud potřebujete poradit s výběrem alternátoru, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

REPASOVANÉ ALTERNÁTORY

Chcete ušetřit a nepotřebujete nový alternátor? Pak je řešením pro vás repasovaný (použitý) alternátor. Autoelektroservis BAES Brno a Židlochovice nabízí nejen nové, ale i použité, tzv. repasované alternátory za příznivé ceny. Ceny za repasované alternátory vám sdělíme na dotaz.

Chcete koupit nový nebo repasovaný alternátor?

Volejte 543 248 457nebo nám napište prostřednictvím našeho kontaktního formuláře

OPRAVY ALTERNÁTORŮ

Autoelektroservis BAES Brno a Židlochovice provádí generální opravy alternátorů nejen pro osobní automobily, ale i pro malé a střední užitkové vozy. Samozřejmou součástí opravy alternátoru je odborná diagnostika příčiny poruchy alternátoru, na základě které stanovíme případnou cenu opravy alternátoru nebo výměny jednotlivých dílů alternátoru.

Opravy alternátoru můžeme provést přímo na voze, a to včetně demontáže a následné montáže nebo provedeme opravu samostatně dodaných alternátorů. Cenu opravy alternátoru Vám sdělíme předem. Pokud nebude oprava alternátoru možná, nebo pokud by cena opravy alternátoru převýšila cenu nového alternátoru, můžeme vám nabídnout také nový nebo repasovaný alternátor.

Záruka na opravy alternátorů

Na opravy alternátorů poskytujeme záruku 6 měsíců. Opravený alternátor řádně odzkoušíme.

Opravy alternátorů pro Brno, Židlochovice a okolí

Provozovny autoelektroservisu BAES najdete v Brně na ulici Vídeňská 95/115 a v Židlochovicích na ulici Nádražní 316 v areálu ADOSA.